Bizi Arayın: +90 212 541 0924

Vida Dübel

Firmamız metal sektöründe Türkiye İstanbul’da 2007 yılında dübeller, vidalar ve vida dübel seti üretimini, satışını ve ihracatını yaparak faaliyetine başlamıştır.

Günlük hayatımızda, vida dübel seti, olmazsa olmazlar içerisindedir. Dübeller ve vidalar, çok küçük olmalarına karşılık, büyük işler yapan ihtiyaçlardır. İnşaat sektöründe de hayati öneme sahip bu küçük kahramanlar, firmamız tarafından uygun fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır.

Dübeller

Dübeller, özellikle zayıf duvarlar için en iyi çözümdür. Bu gün için birçok dübel çeşidi vardır. Strafor dübeli, alçıpan dübeli, ahşap dübeli, renkli dübeller, metal dübeller, tuğla dübelleri, gaz beton dübelleri ve daha birçok dübel çeşidi, firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Tutmayan vidalar, tutmayan çiviler, dübeller rahatlıkla tutabilir. Plastik dübel çeşitlerinin yanı sıra, metal olan dübeller de, inşaat sektörünün en çok tercih ettiği ürünler içerisinde yer almaktadır. Borulu çelik, klipsli çelik, çakmaklı çelik, gömlekli çelik, çekmeli çelik, asma tavan ve kancalı çelik dübel çeşitleri; firmamızın garantili satış seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Vida Dübel Seti, Vidalar

Vida çeşitleri, yapılarına göre sınıflandırılmaktadır. Firmamız, inşaat sektöründe en çok tercih edilen vidaları, sizler için satışa sunmaktadır. Matkap uçlu, alçıpan, sunta, dikiş, trapez, panel, betan, trifon, buldeks ve kanca vida çeşitleri, pratik özelliklerle satışa sunulmaktadır. Günümüz teknolojisiyle üretilen bu ürünler, inşaat vidaları kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerdir. Kargo seçenekleriyle hizmet veren firmamız, adrese teslim hizmet vermektedir. Sağlam ve kullanışlı olan ürünlerimiz, standartların üzerinde kalite özelliklerine sahiptir. Alçıpan çalışmalarında kullanılan asma tavan vidaları, alçıpanın özelliklerine göre üretilmiştir. Tasarım özellikleri bakımından, zayıf olan alçıpan malzemede rahatlıkla kullanılmaktadır.

Firmamız, istediğiniz özellikte vida ve dübelleri, adrese teslim göndermektedir. Vida setleri kategorisinde birçok ürünümüz, sizler için satışa sunulmaktadır. Bu konuda bizi arayın, sizin için en iyi çözümleri sunalım. Bu setlerdeki ürünlerle, vida konusunda istediğiniz bütün çözümleri elde edebilirsiniz. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen vida setleri ürünlerimiz, standartların üzerinde işçilik ve malzeme özelliklerine sahiptir. Vida ve dübel konusunda, en uygun vida dübel fiyatları ve garantili malzeme gibi konularda, ciddi çözüm arayanlar için firmamız; istediğiniz etkili çözümleri sunmaktadır. Bütün zeminler için vida ve dübel çeşidimiz bulunmaktadır. Dübel ve vidaları nerede kullanmak istediğinizi belirtin, sizin için en uygun ürünleri sunalım.

Ülke

14+

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

Ürün Satışı

985.621+

Yıllık Satılan Ürün Adeti

Ürün Adeti

408+

Üretilen Farklı Ürün Sayısı

Çalışan

45+

Toplam Çalışan Sayısı