Clip-in Tel Klips

Sipariş Kodu Ürün Türü Paket Miktarı
2505 Clip-in Tel Klips dcfix 2500 Adet
2506 Clip-in Tel Klips dks 2500 Adet

Clip-in tel klips; plakaların alçıpanlara monte edildiği alt clip-in profillerinin ağzı aşağı bakacak şekilde her 60 cm’de bir üst taşıyıcılara bu klipslerle sabitlenir.

Tel klips, asma tavanlara monte edilen Clip-in profil ürünüdür. Clip-in ve T24 profil aksesuarıdır.

Clip-in tel klips, üst taşıyıcı ile alt taşıyıcının sabitlenmesi amaçlı kullanılmasını sağlayan asma tavanlarda kullanılan mükemmel bir aksesuardır.

Asma tavanların montajı sırasında kullanılan bir ürün olan asma tavan tel klips dayanıklı ve sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Yüksek performansa sahip olan bu ürün son derece uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Tel Klips Ürün Özellikleri

Asma tavan montajının en önemli aparatlarından biri olan tel klips; tavana monte edilen üst taşıyıcı ve alt taşıyıcıların sabitlenmesi amacı ile kullanılmaktadır. Asma tavanlarda kullanılan bu malzemenin dayanıklı olması, üründe aranılan en önemli özelliktir. Bir kez montajı yapıldıktan sonra ilerleyen zamanlarda herhangi bir soruna kesinlikle sebebiyet vermez. Paslanmaz malzemeden üretilen c profil klipsi; ısı, ışık, nem gibi çevresel koşullardan olumsuz etkilenmeden yıllarca dayanıklı bir biçimde kullanım imkanı sağlamaktadır. Ürünün ısıya dayanıklı olarak üretilmiş olması ile oluşabilecek yangın gibi kazalarda koruma sağlar. En yüksek ısılarda bile özelliğini yitirmeyen bu ürün sayesinde ömürlük bir kullanım elde edilebilmektedir.

C profil Klipsinin Montajı

Üstün performansa sahip olan bu ürünün montajı, yaklaşık olarak 60 cm aralıklarla yapılmaktadır. Üst taşıyıcılara sahiplenen bu bağlama teli ağız kısmı aşağı yöne bakacak şekilde sabitlenmelidir. Doğru bir montaj tekniğiyle uygulandığında kesinlikle hiçbir sorun yaratmayan bu ürün, bir T24 profil aksesuarı olarak önemli bir göreve sahiptir. Homojen yapıda üretilen bu ürün korozyona dayanıklı olması ile öne çıkmaktadır. Montajı oldukça basittir. Aynı zamanda demontaj edilmesi de kolaylıkla sağlanmaktadır.

Güvenli ve Yüksek Kaliteli Kullanım

Bu ürünümüz, oldukça hafif bir malzemeden üretilmesi nedeni ile uygulandığı tavanlarda ağır bir yük oluşturmaz. Bu açıdan değerlendirildiğinde deprem güvenliği yönünden de önemli bir yere sahiptir. Bu ürün evlerde, ofislerde veya daha geniş alanları içeren hastane, geniş restoran ve kafeteryalar, bankalar, alışveriş merkezleri gibi yerlerde de güvenle kullanılmaktadır. Ürünün neme dayanıklılığı sayesinde mutfak ve banyo gibi mekanlara da uygulanmasında başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Yıllar boyunca yüksek performans ve güvenle kullanılan tel klips fiyatları da oldukça avantajlıdır. Ürün fiyatı belirlenirken adetleri göz önünde bulundurulmaktadır. Bu yüksek kaliteli ürün hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Clip-in Tel Klips” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir