Plastik Dübel 8mm

Sipariş KoduÜrün TürüPaket Miktarı
2621Şeffaf1000 Adet x 25
2622Şeffaf500 Adet x 50
2623Beyaz1000 Adet x 25
2624Beyaz500 Adet x 50
2625Sarı1000 Adet x 25
2626Sarı500 Adet x 50
2627Mavi1000 Adet x 25
2628Mavi500 Adet x 50
Stok kodu: 2621-2622-2623-2624-2625-2626-2627-2628 Kategoriler:

Açıklama

Plastik dübel, nereden alınır? Plastik dübel fiyatları, üreticileri, çeşitleri ve özellikleri, ölçüleri, imalatı, istanbul, fabrika, satışı üretimi nerede?

Plastik dübel, vidaların duvara monte edilemediği zamanlarda rahatlıkla duvara montesini sağlayan aparattır.

Dübel üretimi İstanbul’da fabrikamızda yapılır. Lakin Ankara, Bursa, Antalya, İzmir, Gaziantep, Çanakkale, Adana, Hatay gibi illere yani Türkiye’nin tüm illerine satışı yapılır.

Dübeller, hayatımızı kolaylaştıran basit ama kullanışlı icatlarından biridir. Eski binaların çimentosuz duvarlarında, yeterince çimento kullanılmamış duvarlarda ve alçıpan duvarlarda, en iyi çözüm dübeldir. Firmamız, 8mm dübel üretimiyle, inşaat sektöründe çok önemli olan bu ürünü, 500 ve 1000’li poşetlerde satmaktadır.

Pratik ve Etkili özellik

Dübel, bir cismin genişleme özelliğine bağlı olarak imal edilmiştir. Dübelin içine vidalanan vida, dübelin genişlemesine neden olmaktadır. Genişleyen plastik dübel iç tarafta duvarı kavramaktadır. Özel tırtıklı yapısı nedeniyle en arka kısımda duvarı tutmaktadır. Böylece sağlam ve kullanışlı bir özelliğe sahip olmaktadır. Plastik dübel; kategorisinde oldukça sağlam ürünleri siz müşterilerine sunan şirketimiz, istediğiniz kadar sipariş alabilmektedir. Kargo ve ödeme kolaylıklarıyla adrese teslim işlemi gerçekleştiren şirketimiz, istediğiniz dübel çeşitlerini pratik bir şekilde hazırlamaktadır.

Kendi Küçük İşi Büyük

Basit ve değersiz gibi görünen dübeller, yaptıkları işlere göre oldukça etkileyici bir fonksiyona sahiptir. Plastik dübel fiyatları kategorisinde; istediğiniz uygun fiyatları sizler için sunan firmamız, inşaat sektöründeki diğer bütün firmalar için, en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Bütün plastik dübel modelleri konusunda uzman olan şirketimiz, alçıpan dübeli, beton dübeli ve diğer zeminler için özel dübeller temin etmektedir.

 • Beyaz dübel,
 • Tuğla boşluk dübeli,
 • Süper dübel,
 • Alçıpan dübeli,
 • Gaz beton dübeli,
 • Süper LE dübel,
 • Rozet dübel,
 • Kısa turbolet dübel,
 • Uzun turbolet dübel,
 • Havşabaş vida,
 • Strafor dübeli,
 • Renkli dübel ve korniş dübeli gibi birçok çeşit mevcuttur.

Bu çeşitlerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

Plastik dübel ölçüleri kategorisinde, 2 mm ile 14 mm arasında değişen boyutlar söz konusudur. Kullanacağınız zemine göre, en uygun ölçülerde dübel tercihi yapabilirsiniz. Duvara monte edeceğiniz eşya için en uygun vidaları, yine en uygun dübellerle vidalayabilirsiniz. Pratik kullanım özellikleriyle, dübel dünyası kategorisinde, istediğiniz bütün ürünleri, sizler için satışa çıkarıyoruz. Strafor, tuğla duvar, beton duvar, alçıpan duvar ve gaz beton duvar gibi birçok duvar çeşidine göre dübeller bulunmaktadır. Bu duvarlara özel dübeller, duvarların dayanıklılık yapısına göre şekillendirilmektedir. Mesela, küçük alçıpan dübeli, kısa ama daha geniş kanatlıdır. Bunun nedeni alçıpanın, betona göre daha dayanıksız olmasıdır.

Dübel ölçüsü, 8 mm olarak üretilmiştir. 500 adet ve 1000 adet olarak ambalajlanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Üreticisi olduğumuz plastik dübellerin fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Plastik Dübel 8mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir