Bizi Arayın: +90 212 541 0924

İzolasyon Bantları

Ses yalıtımı, asma tavan ve alçıpan sektöründe izolasyon bantları ürünlerinin önemi çok büyüktür. Ses yalıtımı malzemeleri üretimi, satışı ve ihracatı tarafımızca yapılmaktadır.

Ses yalıtımı ve izolasyon bantları günümüzde oldukça dikkat gerektiren hususların başında geliyor. Özellikle apartman yapılarında yaşanan gürültüler gerçekten hem ailelerin özel yaşamına müdahale etmiş oluyor. Ayrıca daireler arasındaki sesleri birbirine geçirdiğinden ortamdaki televizyon, müzik ve daha birçok sesleri diğer dairelere taşırabiliyor. Bütün bu nitelikler düşünüldüğünde izolasyon malzemelerine oldukça ihtiyaç duyulması başta gelen özelliklerden birisini oluşturuyor. Bu anlamda üretilen ve ses yalıtımına yönelik olarak üretilmiş ürünlere ses yalıtım malzemeleri adı verilmektedir.

İzolasyon Bantları Bandı

Bu yalıtım malzemelerinin sunmuş oldukları izolasyon bandı ürünleri sayesinde; seslerin birbirine karışması önlenerek tamamen gürültüsüz ve yalıtımlı bir akustik ortamın oluşturulması amaçlanmaktadır.

İzolasyon Bantları Boyutları

İzolasyon malzemelerinden bir diğerini oluşturması anlamında izolasyon bantları belirli ölçütlerde üretilerek satışı yapılan ürünlerden olmaktadır. Bu ürünlerden başlıca nedenlerden olması adına genel olarak 10 mm ile 1000 mm arasında çeşitli ihtiyaçlara yönelik olarak üretimleri yapılmaktadır. Yapılan üretimlerde onların ne denli dikkat taşıyan unsurlarla üretimlerinin tamamlanması adına son derece önemli bir ürün özelliğini göstermektedir. Yine tüm bu ürünlerin sağlamaya devam ettikleri özelliklerden olması nedeniyle son derece kaliteli malzeme ve teknikler kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzeme teknikleri de akustik ortamında tamamen yalıtımı yüksek bir şekilde izolasyon faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlaması adına son derece önemlidir.

Yalıtımı Sağlar Teması Önler

Ses yalıtım malzemesi olarak izolasyon bandının sağlamış olduğu niteliklerden bir diğeri de yalıtımı sağlamasının dışında teması önlemesi olmaktadır. Teması tamamen doğrudan önlemesi de onu diğerlerinden ayıran belli başlı özelliklerden olması dolayısıyla dikkat çeken unsurlarını taşımaktadır. Tüm bu unsurlar açık bir şekilde göstermektedir ki; teması önleyen ve yalıtımı sağlayan belli başlı nitelikler dikkate alındıklarında tamamen farklı bir özellik taşıdıkları hemen önde gelmektedir.

İzolasyon bantları genel itibarıyla ses yalıtım için 5 cm x 10 m boyutlarında üretimi yapılan temel izolasyon malzemelerinden birisini oluşturmaktadır. Bu yönleriyle de izolasyon yönünden oldukça başarılı ve kaliteli bir ses yalıtım özelliğini yansıtarak dikkat çeken yönleri bulunmaktadır. Bütün bu dikkat çeken yönleriyle beraber düşünüldüklerinde de ortaya konulan belli başlı yönleri; onların ne denli nitelikli bir ürün olduklarını ortaya koyması anlamında son derece önemlidir.

Ülke

14+

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

Ürün Satışı

985.621+

Yıllık Satılan Ürün Adeti

Ürün Adeti

408+

Üretilen Farklı Ürün Sayısı

Çalışan

45+

Toplam Çalışan Sayısı