Bizi Arayın: +90 212 541 0924

Panel Çit Sistemleri

Firmamız metal sektöründe Türkiye İstanbul’da 2007 yılında panel çit sistemleri aksesuarları, satışını ve ihracatını yaparak faaliyetine başlamıştır. Proaks panel çit aksesuarları özellikleri, ölçüleri, fiyatı nedir?

Türkiye’de panel çit kullanılan bahçelerde pratik çözüm ve bahçe bütünlüğü, tasarımı, düzeni, farklılıkları, kullanım alanları önemlidir.

Genellikle panel çitlerin kullanıldığı alanlar; sanayi bölgesi, okulların çevre düzenlemesinde etrafı duvar olarak çevrelemek için, hastahanelerin çevresinde kullanılır.

Panel çit fiyatları, metrekare hesabına göre yapılır. Metrekare fiyatı bildirilir, toplam alan bildirilir ve her ikisi çarpılarak toplam fiyat çıkarılır.

Estetik ve zarif yapısıyla tercih edilen çit malzemeleri, genelde koyu yeşil renkte üretilmektedir. Bunun nedeni, çim çit ürünleriyle kullanılması ve koyu yeşil rengin popüler hale gelmesidir. Firmamız, sitelerin ve resmi kurumların bahçeleri için, özel çit sistemi üretmektedir.

Kaplaması Uzun Yıllar Dayanır

Çit kategorisinde, pvc daldırma sistemi ile kaplanan panel çit ürünleri, olumsuz hava koşullarının oluşturduğu bozulmalardan tamamen uzaktır. Günümüz teknolojisiyle üretilen bu çit ürünleri, aynı tasarımla şekillendirilmektedir. Daha sonra, birleştirilen bu pvc kaplı teller, klips yardımıyla direklere tutturulmaktadır. Dayanıklı özellikleriyle tercih edilen bu ürünler, paslanmayan özelliklere sahiptir.

Panel çit sistemleri, ekonomik olmasının yanı sıra, dekoratif görüntüsüyle, aşılması zor çit sistemleridir. Çit sistemlerinin sosyal hayatımızda yer etmeye başlamasıyla birlikte ortaya çıkan panel çit sistemleri, oldukça kaliteli özelliklere sahiptir.

Firmamızın Etkili Hizmet Anlayışı

Firmamız, çit yapılacak yerin ölçülerin alarak, katalogdan istediğiniz çit sistemlerini hemen imal etmeye başlamaktadır. İmalat kısmı sona erdikten sonra, panel şeklindeki çitler, duvarın üzerine monte edilmiş direklere takılmaya başlanır. Bu takma işleminde, klips sistemi oldukça önemlidir.

Çit sistemleri içerisinde, pratik kullanım ve montaj özelliklerine sahip olan panel çitler, sarmaşık çalışmalarına da uyumludur. İster canlı ister yapay olsun, sarmaşıkla birlikte oldukça kaliteli bir bütünlük oluşturan bu çitler, dekor çalışmalarına uyumlu özelliklere sahiptir. Zarif ve estetik görünmesi nedeniyle, görünüm bakımından her hangi bir problem oluşturmamaktadır.

Çit ürünleri kategorisinde, pvc kaplamalı bu ürünler, renk özelliklerini uzun süre korumaktadır. Bu çitlerin üzerine jilet tel veya dikenli tel uygulaması da eklenebilir. Dikenli veya jiletli tel uygulaması dışında, dışa doğru eğimli tel çalışmaları da hırsızları caydırmaktadır. Firmamız isterseniz, panel çitlerden kafes de yapabilmektedir. Renk seçenekleri olan bu çitler, motifli özellikleriyle de üretilebilmektedir. Özellikle üst kısımları motifli olan panel çitler de vardır. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen bu çitler, büyük bahçelerin çevrilmesinde oldukça ekonomik bir çözümdür. Duvar yükseltme işlemlerinde, gerek dekoratif görünüm olsun ve gerekse kullanım özellikleri olsun, en iyi çözüm panel çit sistemleridir. Baklava desenli klasik çitlere nazaran, bu panel çitler, daha fazla tercih edilmektedir.

Çit sistemi kurmak ve panel çit fiyatı almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız!

Ülke

14+

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

Ürün Satışı

985.621+

Yıllık Satılan Ürün Adeti

Ürün Adeti

408+

Üretilen Farklı Ürün Sayısı

Çalışan

45+

Toplam Çalışan Sayısı