Bizi Arayın: +90 212 541 0924

Çatı Bağlantı Malzemeleri

Firmamız çatı bağlantı malzemeleri, elemanları, ürünleri için metal kenetli çatıların uygulaması için lazım olan klipsler, semerler üretiminde, malzeme kalitesinde ve fiyatları konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Çatı bağlantı malzemeleri, tüm mekanlarda kullanılan ürünlerdir. Çatı ile ilgili ürünleri, elemanları, evlerde, ofislerde, şirketlerde, esnaflarda, dükkanlarda kullanılır.

Çatılar; ahşap, betonarme, çelik, çinko ve kiremitten çatılar olarak 5 tipi vardır.

Metal kenetli çatıların uygulaması için lazım olan klipsler konusunda üretiminde ve malzeme kalitesinde uzmanlaşmış bir firmayız. Ar-ge çalışmalarımız neticesinde mükemmele yakın çatı ürünleri ortaya çıkardık. Çatılar için hareketli, sabit klipsler, paneller için semerler konusunda uzman kuruluşuz.

En Dayanıklı Çatı Bağlantı Üniteleri

Günümüz modern mimarisinde çatılar oldukça önemli bir yerde bulunmaktadır. Çatılarda istenen izolasyonun sağlanabilmesi binanın ısıtılması adına da son derece önemlidir.

Çatı uygulamaları her geçen gün farklılaşmakta birbirinden farklı materyallerden çatı imalatı gerçekleştirilmektedir. Günümüzde çinko, çelik gibi metallerden çatı üretilebildiği gibi; betonarme unsurlardan ahşap yapılardan ve klasik olarak kullanılan kiremitten de çatı imalatı gerçekleştirilmektedir. Tüm çatı imalatlarında çatı bağlantı ünitelerine dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü çatılarda yüksek oranda su izolasyonu ve ısı izolasyonu meydana getirilmek zorundadır. Bundan dolayı kullanılmakta olan çatı bağlantı ürünleri korozyona ve neme karşı büyük bir mukavemet taşımak zorundadır.

Ürünler arasında yer alan kenet çatı klipsi çatıların malzemelerini birbirine kenetlenmesi sırasında devreye girmekte olan metal bir aparattır. Kuvvetlendirilmiş bir metal yapıya sahip olduğundan dolayı en yoğun yağışın bulunduğu iklim kuşaklarında dahi uzun bir kullanım ortaya çıkartmaktadır. Ayrıca çatı üretimi sırasında devreye girmekte olan panel semeri en önemli çatı üretim materyallerinden birisidir. Sandviç panel üretiminde ve montajında devreye girmekte olan semer sandviç panellerin zarar görmesini, bükülmesini engellemektedir. Dış etkenlere karşı direnci üst seviyelerde olduğundan dolayı su sızdırmazlık garantisi sunmaktadır.

Dayanıklı Çatı Bağlantı Malzemeleri

Çatılarda kullanılmakta olan her türlü unsurun birbirine entegrasyonu son derece hassas işlemlerdir. Bu noktada devreye girecek olan çatı bağlantı malzemeleri; hem yüksek oranda tutuculuk sağlamalı hem de iklimsel faktörlere karşı büyük bir direnç göstermelidir. Bu noktada kullanılmakta olan plastik panel semeri en pratik uygulamalardan birisidir. Poliüretan malzemeden imal edildiği için sıcak iklim kuşaklarında ve en soğuk bölgelerde dahi çatlamayan ve deforme olmayan bir yapıya sahiptir. Sandviç panellerin şıngılların ve diğer çatı malzemelerinin birbirine bağlandığı plastik panel semeri farklı ebatlarda üretilerek en büyük çatılarda dahi kullanılabilmektedir.

Çatı imalatında en önemli hususlardan birisi de olukların kaliteli ve dayanıklı bir şekilde imal edilmesidir. Çatıdaki kar ve yağmur sularının tahliyesi sırasında devreye giren trapez saç olukların montajında trapez semerler kullanılmaktadır. Yüksek oranda su sızdırmazlığın yanı sıra vidalı bir şekilde tutturma olanağı da bulunmaktadır.

Çatı bağlantı ürün modelleri dirençli malzemelerden üretilmekte beraber son derece profesyonelce imal edilmekte olup ekonomik ve uygun fiyatları ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Ülke

14+

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

Ürün Satışı

985.621+

Yıllık Satılan Ürün Adeti

Ürün Adeti

408+

Üretilen Farklı Ürün Sayısı

Çalışan

45+

Toplam Çalışan Sayısı