Bizi Arayın: +90 212 541 0924

Akustik Bağlantı Malzemeleri

Akustik bağlantı malzemeleri, ürünleri, elemanları üretiminde ihracatında lider firma

Akustik bağlantı elemanları, ürünleri, malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş.

Proaks Metal olarak fabrikamızda bağlantı ürünleri kategorisinde yer alan; duvar taşıyıcıları, tavan taşıyıcıları.

Akustik bağlantı elemanlarının temel özellikleri

Günümüzde izolasyon sistemlerine yönelik olarak sürekli yeni malzemeler ve yeni teknikler üretilmektedir. Üretilen bu malzeme ve teknikler tamamen ses ve gürültü önlemeye yönelik üretilmektedirler. Üretimlerinde tamamen en yeni teknik alt yapılar kullanılarak kullanılan tüm bu teknik alt yapılar sayesinde bütün nitelikler boyunca akustik bağlantı yapılması amacı güdülmektedir. Bu amaç doğrultusunda son derece öne çıkan ve gerek ses gerekse gürültü engelleyici özellikleri bulunan belli başlı bağlantı elemanları sayesinde; tüm sorunların ortadan kaldırılması mümkün hale getirilmektedir.

Akustik Duvar Taşıyıcı
Akustik Bağlantı Elemanları
Akustik Bağlantı Fiyatları

Duvar Taşıyıcılı Akustik Bağlantı Elemanları

Duvar taşıyıcılı bağlantı elemanları söz konusu nitelikleriyle tamamen yalıtım ve ses geçirmezlik özelliği adına üretilmektedirler. Üretimlerinde daima akustik bağlantı malzemeleri kaliteli bir teknik alt yapı kullanılarak yürütülmektedir. Yürütülen belli başlı tüm bu özellikleri duvar taşıyıcıların önemli bir özelliğidir. Özellikle ses geçirmezlik özelliği onu diğerlerinden ayrı kılan bir niteliği olarak karşımızda duran gelişmeleri oluşturmaktadır.

İzolatörlü Tavan Taşıyıcı Sistemi

Tavanların alçıpan sistemine bağlı olarak akustik bağlantı fiyatları adına son derece önde gelen ekonomik fiyatlarla sunulmaya devam edilen özellikleri bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri düşünüldüğü zaman nitelikleri boyunca dikkat çekmekte olan bütün belli başlı özellikleri sürdürülerek izolatörlü tavan taşıyıcı sistemlerine yer verilmektedir.

Yer verilen bütün bu halleriyle de ses geçirmez özelliğine bağlı olarak dikkat çekmeye devam eden ürünler aynı zamanda; depreme karşı da tamamen dayanıklılık ve mukavemet özelliği göstermeleri adına son derece önemlidir.

Akustik Tavan Taşıyıcı
Akustik Bağlantı Ürünleri
Akustik Bağlantı Malzemeleri

Ekonomik Fiyatlarla Bağlantı Elemanları

Ses akustiğinin ayarlanabilmesi ancak ve ancak kaliteli bir akustik bağlantı elemanları ile mümkün olabilir. İşte bütün bu yönleri düşünüldüğü zaman ekonomik fiyatlarla bağlantı elemanlarının sahip oldukları bütün nitelikler dikkatle incelenirse; tam anlamıyla önde gelen bir mukavemet özelliği oluşturulduğu hemen dikkat çeken hususların arasındaki yerini koruyacaktır.

Bunun dışında kalan yönleriyle de tamamen ekonomik ve tamamen sürdürülebilir bağlantı elemanlarına da yer verildiği bu anlamda dikkat çeken bir diğer özelliği oluşturmaktadır. Bağlantı malzemelerinin gerek duvar taşıyıcı sistemlerinde; gerekse ses akustiğinde oldukça kullanışlı olması onu diğerlerinden ayrı kılan özellikleri olarak karşımızda yer almaktadır.

Fiyatları iletişimden bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ülke

14+

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

Ürün Satışı

985.621+

Yıllık Satılan Ürün Adeti

Ürün Adeti

408+

Üretilen Farklı Ürün Sayısı

Çalışan

45+

Toplam Çalışan Sayısı