Bizi Arayın: +90 212 541 0924

Müdahale Kapağı

Müdahale kapağı asma tavan alçıpan alüminyum revizyon müdahale kapağının üretimi, ihracatı, ölçüleri, fiyatları, özellikleri nelerdir?

İlk olarak günümüzde müdahale kapağı (revizyon kapağı) kullanılan yapılarda hem estetik bütünlük hem de pratik çözüm yollarıyla sektörün vazgeçilmezi olmuştur.

İnşaat Sektörü Müdahale Kapağı

Proaks asma tavan kapağı, İstanbul’da ki fabrikamızda üretilen ergonomik teknoloji sistemleriyle inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Çağımızda teknolojinin gelişimiyle üretilen her şey, sonrasında bir tasarım harikasına dönüştü. Bununla birlikte yeniliklerin inşaat sektörüne de yansımış olması, basit ya da önemsiz gibi gözüken yapı malzemelerini dahi cezbedici hale getirdi. Müdahale kapakları da bunun en güzel örneklerinden biri.

Revizyon kapağı nedir? Ne için kullanılır? Konu hakkında bir fikre sahip değilseniz ama yine de müdahale kapağına ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

Revizyon kapağı olarak da adlandırılan alçıpan kapağı; adından da anlaşıldığı gibi müdahale edilmesi gereken elektrik kablo ana bağlantı noktasında ya da vanaların bulunduğu bölgelere konulan bir aparattır.

Genellikle iki alüminyum çerçeveden oluşan kapaklarımız iç ve dış çerçeve olarak üretilmektedir. Bununla birlikte tüm modellerimizde iç kapak, dış kapaktan tamamen ayrılabilmektedir. İç kapak yine kullanılacak mekanlara göre alçı plaka, alüminyum, çift alçı plaka özellikleriyle birleştirilerek üretilebilmektedir. Ayrıca delikli müdahale kapağı da İstanbul’da fabrikamızda üretilmektedir.

Dokunmatik Asma Tavan Kapakları Sökülebilir

Proaks asma tavan kapağı sökülebilir swichli (dokunmatik) menteşe sistemine sahip olup iç kapağın düşmesini engelleyen ergonomik tel sistemine sahiptir. Örneğin kapaklarımız üstten oturtmalı ve sıfır konstrüksiyon olarak proje detaylarına göre üretilip “sıfır konstrüksiyon” olan modelimizdir. Kendine özgü hareket edebilen sabitleme sistemine sahiptir. Proaks müdahale kapakları, Avrupa standartlarını belirleyen CE belgesi ile üretilmektedir. Ayrıca bulunduğumuz bölgedeki en yüksek kalite belgesine sahiptir.

Ayrıca mekanlardaki detaya göre özel ölçü olarak üretilip hızlı temin ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilişkisiyle; bugün Türkiye’nin önde gelen projelerinde çözümler sunmaya devam etmektedir.

Müdahale Kapağı Ölçüleri Özellikleri

  • Müdahale kapağı 20x20cm, 30x30cm, 30x60cm, 40x40cm, 40x60cm, 45x45cm, 50x50cm, 60x60cm ölçüleri kullanılmaktadır.
  • Asma Tavan kapağı 170 x 170 mm’den itibaren özel ölçü imalatı yapılabilmektedir.
  • Tüm ürünlerimizin alüminyum aksamı Ral 9010 elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tüm ürünlerimiz dokunmatik kilitleme sistemine sahiptir. Dış kasadan tamamen bağımsız olarak ayrılabilen özel menteşeli iç kapak sistemine sahiptir.

Türkiye’de Müdahale Kapağının Satışını Yaptığımız İller Listesi

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bitlis, Bolu.

Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hakkâri, Iğdır.

Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Çankırı, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri.

Karaman, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Edirne, Ankara, Ardahan, Malatya.

Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Manisa, Sakarya, Hatay, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas.

Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Gümüşhane, Tunceli, Uşak, Van, Bingöl, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Antalya.

Son olarak asma tavanda kullanılan müdahale kapağı fiyatları için; iletişim bölümünden bizimle hafta içi ve hafta sonu cumartesi günleri iletişime geçebilirsiniz.

Eğer ayrıca İngilizce sayfamızdan takip etmek isterseniz Ceiling Access Panels linkinden ulaşabilirsiniz.

Ülke

14+

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

Ürün Satışı

985.621+

Yıllık Satılan Ürün Adeti

Ürün Adeti

408+

Üretilen Farklı Ürün Sayısı

Çalışan

45+

Toplam Çalışan Sayısı