Müdahale Kapağı

Müdahale kapağı, asma tavan alçıpan revizyon müdahale kapağının üretimi, ihracatı, ölçüleri, fiyatları

Günümüzde müdahale kapağı (revizyon kapağı) kullanılan yapılarda hem estetik bütünlük hem de pratik çözüm yollarıyla sektörün vazgeçilmezi olmuştur.

İnşaat Sektörü Müdahale Kapağı

Proaks asma tavan kapağı, İstanbul’da ki fabrikamızda üretilen ergonomik teknoloji sistemleriyle inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Çağımızda teknolojinin gelişimiyle üretilen her şey, bir tasarım harikasına dönüştü. Ve bu yeniliklerin inşaat sektörüne de yansımış olması, basit ya da önemsiz gibi gözüken yapı malzemelerini dahi cezbedici hale getirdi. Müdahale kapakları da bunun en güzel örneklerinden biri.

Revizyon kapağı nedir? Ne için kullanılır? Konu hakkında bir fikre sahip değilseniz ama yine de müdahale kapağına ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

Revizyon kapağı olarak da adlandırılan alçıpan kapağı; adından da anlaşıldığı gibi müdahale edilmesi gereken elektrik kablo ana bağlantı noktasında ya da vanaların bulunduğu bölgelere konulan bir aparattır.

Genellikle iki alüminyum çerçeveden oluşan kapaklarımız iç ve dış çerçeve olarak üretilip tüm modellerimizde iç kapak, dış kapaktan tamamen ayrılabilmektedir. İç kapak yine kullanılacak mekanlara göre alçı plaka, alüminyum, kare petek, mdf, akustik panel, çift alçı plaka özellikleriyle birleştirilerek üretilebilmektedir.

Dokunmatik Asma Tavan Kapakları Sökülebilir

Proaks asma tavan kapağı sökülebilir swichli (dokunmatik) menteşe sistemine sahip olup iç kapağın düşmesini engelleyen ergonomik tel sistemine sahiptir. Kapaklarımız üstten oturtmalı ve sıfır konstrüksiyon olarak proje detaylarına göre üretilip “sıfır konstrüksiyon” olan modelimiz; kendine özgü hareket edebilen sabitleme sistemine sahiptir. Proaks Müdahale Kapakları, Avrupa standartlarını belirleyen CE belgesi ile üretilmekte olup bulunduğumuz bölgedeki en yüksek kalite belgesine sahiptir.

Mekanlardaki detaya göre özel ölçü olarak üretilip hızlı temin ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilişkisiyle; bugün Türkiye’nin önde gelen projelerinde çözümler sunmaya devam etmektedir.

Müdahale Kapağı Ölçüleri Özellikleri

  • Asma Tavan kapağı 170 x 170 mm’den itibaren özel ölçü imalatı yapılabilmektedir.
  • Tüm ürünlerimizin alüminyum aksamı Ral 9010 elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tüm ürünlerimiz dokunmatik kilitleme sistemine haiz olup, dış kasadan tamamen bağımsız olarak ayrılabilen özel menteşeli iç kapak sistemine sahiptir.

Türkiye’de Müdahale Kapağının Satışını Yaptığımız İller Listesi

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İçel, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Asma tavanda kullanılan müdahale kapağı fiyatları için iletişim bölümünden bizimle hafta içi ve hafta sonu cumartesi günleri iletişime geçebilirsiniz.