Lamel 85 Askı Maşası

Sipariş Kodu Ürün Türü Paket Miktarı
2504 Lamel 85 Askı Maşası 500 Adet

Lamel 85 askı maşası, alçıpan asma tavan uygulamasında c profili malzemesinin tavana sabitlenmesinde; askı çubuğu ile tavan c arasındaki bağlantı elemanıdır.

Lamel 85 askı maşası, Clip-in profil aksesuarıdır. Asma tavanlarda taşıma görevi üstlenmektedir.

Alçıpan asma tavan uygulamalarında kullanılan askı maşası modelleri, C profilin tavana sabitlenebilmesi için kullanılır. Bir bağlantı elemanı olarak en çok inşaat sektöründe kullanılan ürün, taşıma görevini üstlenir. Her iki yüzü karton kaplı olan alçıpanın orta kısmı alçıdan yapılır. Genel olarak iç mekanlarda kullanılan ürün, kolay şekil alma özelliğiyle farklı tasarımların yapılmasına imkân tanır.

Alçıpan Yaparken Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Dekoratif bir görünüme sahip olan alçıpan uygulaması, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bölme duvar olarak ev ve iş yerlerinde de tercih edilen asma tavanlar, suya ve yangına karşı dayanıklıdır. Hafif olan malzeme asma tavan askı maşası kullanılarak bulunduğu yere sabitlenir ve kullanım aşamasında güvenlik sağlar. Sağlıklı olduğu kadar da kullanışlı ve hafif olan malzemeler, çatlama yapmayan özelliği sayesinde uzun süreli kullanım için uygundur.

Mekanlarda uygulanacak spot aydınlatmalar, alçıpan tavan uygulaması ile daha temiz bir görünüm kazanır. Elektrik ve kablo kirliliğinin ortadan kalkmasını sağlayacak olan sistem sayesinde tavanda dekoratif şekillendirmeler de yapılabilir. Alçıpan uygulamasının yapılacağı alanın herhangi bir özelliğe sahip olması gerekmez.

Alçıpan askı maşası askı teline takılarak uygulanır. Ana taşıyıcının C profile monte edilmesiyle birlikte sağlam bir montaj işlemi gerçekleştirilir. Alçıpan duvarların taşıyıcı özellik göstermemesi sebebiyle yapılırken yeterli sayıda askı maşası kullanılmalıdır. Sağlamlık en üst düzeyde olmalıdır. C profillerin maksimum 60 cm aralıklarla döşemenin içindeki U profillere geçirilmelidir.

Asma Tavan Aksesuarları

Asma tavan aksesuarları, inşaat ve dekorasyon konularında orijinal ve kaliteli üretim yapan firmamız sunduğu hizmetlerde müşteri ihtiyaçlarına odaklanır.

Askı maşası fiyatları ihtiyaç sayısına göre belirlenir. Genel olarak binlik paketlerde satılan ürünler, son derece uygun maliyete sahiptir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırma hedefiyle dikkat çeken firmamız, sunduğu yenilikçi çözümlerle her zaman fark yaratmayı başarır.

400’ün üzerindeki ürün çeşidiyle sadece yerli müşteriye değil tüm dünyaya ürün sevk eden firmamız; inşaat sektörünün temelini oluşturan ürün ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamak için çalışır. Alçıpan profil aksesuarları işin güzel, kaliteli, güvenli ve kullanışlı olmasını sağlar. Alçıpan yapılacak bir alanda alçıpan aksesuarları işin vazgeçilmez parçalarıdır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lamel 85 Askı Maşası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir