Bizi Arayın: +90 212 541 0924

Asma Tavan Malzemeleri

Asma tavan malzemeleri profil aksesuarları, günümüzde yapı inşaat firmalarının en çok kullandığı ürünler arasında gelmektedir.

Dayanıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı asma tavan aksesuarları bulmanın gerçekten zor olmadığını göreceksiniz. Kaliteye her daim önem veren firmamızda asma tavan malzemeleri fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Dayanıklı Profil Aksesuarları

İnşaat ve yapı sektöründe günümüzün en modern uygulamalar arasında çeşitli profiller bulunmaktadır. Farklı malzemelerden üretilmekte olan ürünler içerisinde özellikle; asma tavan malzemeleritaşyünü malzemeleri ile sandviç panel malzemeleri ön planda tutulmaktadır. Alçıpan hafif yapısı sayesinde inşaat çözümlerinde özellikle iç mekânda tercih edilen dekoratif bir unsura da dönüşmektedir. İç mekânın çoğaltılmasında, bölümlenmesinde, yeni mekânların oluşturmasında devreye girmekte olan alçıpan aynı zamanda tavan dekorasyonu için de kullanılabilmektedir.

Kaliteli bir şekilde alçıpanın uygulanabilmesi için mutlaka asma tavan profil aksesuarları kullanmak gerekmektedir. Profil aksesuarları alçıpanın sağlam bir şekilde istenen zemine yerleştirmesine olanak tanımaktadır. Modern uygulamalar içerisinde özellikle agraflar ön plana çıkmaktadır. Agraflar profil levhaların duvara monte edilmesinde devreye girmektedir. Çimento ile kıyaslandığında çok daha kalıcı ve uzun ömürlü olan agraf kullanımında metal unsurlara alçıpan levhalar; kolaylıkla entegre edilmekte böylece sıfır hata payıyla montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Bununla beraber agrafın üstündeki delikler ile beraber tutuculuğu artırılmakta ölçüm işlemleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Pratik Profil Aksesuar Modelleri

Özellikle iç mekanda ısı ve ses izolasyonu da sağlamakta olan alçıpan profillerde; montaj aşamasında birbirinden farklı profil aksesuar modelleri devreye girmektedir. Bunlardan birisi de özellikle asma tavan üretimi sırasında kullanılan asma tavan çapa klipsidir. Klipsle birlikte profillerin tavana sağlam bir şekilde monte edilmesi sağlanırken uzun ömürlü kullanım da ortaya çıkartılmaktadır. Ayrıca profil levhaların her türlü tavana montajı sırasında devreye giren asma tavan dübeli de çelik malzemeden imal edilmektedir. Böylece son derece dayanıklı bir şekilde profil levhaların tavanlara montajı gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıca taş yünü ve cam yünü gibi çeşitli ısı yalıtım çözümlerinin montajında da; yine kullanılmakta olan aparatlar arasında bulunan pul başlı dübel vidası en sık müracaat edilen çözümdür. Profillerin birbirine sağlam bir şekilde eklenebilmesi için ekleme parçaları da paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bütün profil aksesuarlarında korozyona ve neme karşı mukavemetli olan metaller kullanıldığından dolayı paslanma gibi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Ayrıca duvarların deforme olmasını önleyebilmek için plastik dübel gibi vidalama çözümlerine de başvurulmaktadır. Bununla birlikte üretim portföyünde bulunan bütün profil aksesuar fiyatları son derece ekonomik seviyelerde bulunduğundan dolayı her bütçeye hitap edilmektedir.

Ülke

14+

İhracat Yapılan Ülke Sayısı

Ürün Satışı

985.621+

Yıllık Satılan Ürün Adeti

Ürün Adeti

408+

Üretilen Farklı Ürün Sayısı

Çalışan

45+

Toplam Çalışan Sayısı