Çapa Klipsi

Sipariş Kodu Ürün Türü Paket Miktarı
2102 Çapa Klips 1000 Adet

Asma tavan çapa klipsi, alçıpan asma tavan uygulanan bölümlerde tavan C profillerinin birbirlerine kenetlenmesini sağlamaktadır.

Asma tavan aksesuarlarından birisi olarak dikkat çeken tali profiller asma tavan çapa klipsi olarak adlandırılmaktadır.

Bu ürünlerin temel görevleri sabitleme işini yapmalarıdır. Tali profillerin ana profillere bağlanarak sabitlenmesini klipsler yardımıyla gerçekleştirmede oldukça önemli rol oynarlar.

Bu önde gelen durumlarda dikkate alındığı zaman asma tavan sistemlerinin taşımış oldukları tüm özellikler bütün hatlarıyla anlaşılır bir hal almaktadır. Bir diğer durum da yine bu asma tavan sistemlerinin sağlamaya devam ettikleri belli başlı bir diğer özelliği; asma tavan sistemlerinin meydana getirdikleri sabitlemek ve mukavemet etkisi yaratmaktır. Asma tavan klips olarak sabitleyici niteliklerini koruyarak oluşturmuş olduğu bütün bu özellikleri düşünüldüğü zaman; son derece önde gelen unsurlar olduğu hemen anlaşılır bir hal almaktadır.

Asma Tavan Çapa Klipsi Fiyatları

Asma tavan sabitleyicilerinden birisi olarak dikkat çeken asma tavan klips elbette ekonomik olmaları bakımından da son derece önde gelen ürünlerdendir. Bu ürünlerin sahip oldukları belli başlı özellikler dikkate alındıkları zaman; temel anlamıyla sürdürülebilir yönlerinin neler olduğu hemen kendisini gösteren özellikler oluşturmaktadır. Bu da başlıca temel unsurlarından birisi olmak üzere gerek çapa klipsi; gerekse diğer klips modellerinin taşımış oldukları farklı fiyatları meydana getirmektedirler. Bu anlamıyla asma tavan sistemlerinde klips son derece dikkat çeken unsurlar arasındaki yerini korumaya devam eden sabitleme ürünü kendisini göstermektedir.

Sabitleme Fonksiyonları

Asma tavan klipslerinin sahip oldukları belli başlı özelliklerin arasında gelmesi adına dikkat çekmekte olan nitelikler düşünüldüğü zaman klips fiyatları gelmektedir. Bu klips fiyatları sayesinde de oldukça işlevsel olmalarının yanında sabitleyici bir özelliklerinin de bulunması onları diğerlerinden ayırıcı özellikler arasında tanımlamaktadır. Bu anlamları düşünüldüğü zaman sabitleyici olarak tali profilleri ana profillere aktarmada son derece önemli bir köprü vazifesi görmektedirler. Bu da onları ayrı kılan özelliklerden bir diğerini meydana getirmektedir.

Ana Profillere Bağlantı Kurar

Klips başlıca temel bir başka modeliyle de tamamen kritik önemi bulunduran asma tavan sistem elemanı olarak bilinmelidir. Başlıca özelliklerinden birisi olarak taşyünü klips olmalarının gerektirdiği bütün unsurlar dikkate alındıklarında; ana profilleri diğer profillerle buluşturması onun öne çıkan özelliklerindendir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çapa Klipsi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir