Detay U Profili

Sipariş Kodu Ürün Türü Paket Miktarı
1143 Galvaniz Detay U 48 Adet x 3m
1144 Pvc Detay U 50 Adet x 3m

Detay U profili; galvaniz, alüminyum ve pvc olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmaktadır.

Galvanizli, alüminyum ve pvc u profilleri asma tavan uygulamasında kullanım için uygundur.

Dahili olarak ticari ve evsel uygulamalarda kullanıldığında, detay u profili çeşitli sistemlerde kullanılmak üzere çok yönlü ve çok amaçlıdır.

Detay U profili ve diğer asma tavan profillerini kullanmanın faydaları nelerdir?

Bir asma tavan, bir oda ya da bina içindeki asıl tavan yapısının altına asılan; bir eğitim ortamı, perakende ve ticaret, sağlık, spor ve eğlence, öğrenci konaklama veya endüstriyel bina olsun her türlü ortamda kullanılabilir.

Asma tavan, çekici olması için boruları, kanalları ve elektrik kablolarını gizleyebilir. Bakım için gerekirse boruların ve tellerin hala erişilebilir olmasını sağlar. Yapısal çerçeveler ve profiller, uygun bir ağır hizmet desteği sağlamak için profillerin dayandığı süspansiyon için kullanılır.

Asma tavanlar mevcut ahşap çerçevelere, çelik bağlantılara, alçıpan ve mevcut kiremit sistemlerine monte edilebilir. Böyle bir sistemi herhangi bir ortama monte etmenin yararları ve avantajları, diğer tüm tavan yapılarına göre daha ağır basar. Asma tavan ile gerçek tavan arasındaki boşluk havalandırma için bir hava boşluğu işlevi görür.

Asma tavan karo ızgarası sistemi uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde monte edilebilir, bu da herhangi bir yenileme projesinin tesliminde ulaşılabilir kilometre taşlarına yol açar.

Üretimini yapmış olduğumuz 12,80 mm x 32 mm boyutlarındadır. Üretimini yapmış olduğumuz bir diğer ürünümüz agraf ile birlikte kullanılabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Detay U Profili” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir