PVC Asma Tavan Paneli

Sipariş Kodu Ürün Türü Paket Miktarı
2910 Bulut 20 Adet
2911 Yıldız 20 Adet
2912 Petek 20 Adet
2913 Kare 20 Adet
2914 Mermer 20 Adet
2915 Elit 20 Adet
2916 Düz Beyaz 20 Adet
Kategoriler:

Pvc panel ya da kompozit panel adıyla anılan kategoride farklı asma tavan görüntüsüne sahip olmak maksadıyla yapılır. İş yerleri hastaneler, ofisler, şirketler, dükkanlarda kullanılır. Çiçekli, bulut şekli, halkalı, kare taş görüntülü, yıldızlarla dolu panellere sahip olabilirsiniz.

Pvc panel veya kompozit panel malzemeleri her daim ilgi görür. Çünkü farklı dekor istediğimizde asma tavanımızı güzelleştirmek ilk yapacağımız işlerden biridir.

İşyeri ve Ofisler İçin PVC Panel Çeşitleri

Günümüzde iş yerlerinin, ofislerin, çeşitli kullanım alanlarının daha şık ve dekoratif bir görünüme kavuşturulabilmesi için pek çok çözüm üretilmektedir. İnşaat ve yapı sanayinin içerisinde yer alan pvc panel dediğimiz ürünler en pratik ve ekonomik kaplama çözümleri olarak ön plana çıkmaktadır. PVC materyallerden üretildiğinden dolayı imalat kolaylığı bulunan ürünler farklı renk alternatifleriyle beraber kompozit panel haline dönüştürülebilmektedir.

Bu şekilde üretim portföyünde yer alan bütün PVC panel türlerinde dayanıklılık ve mukavemet ön planda tutulmaktadır. Pvc asma tavan panel kullanılmasının en büyük avantajı neme ve suya karşı olan üst seviyedeki mukavemettir. Diğer kaplama çözümlerine nazaran su ve nem karşısındaki direnci sayesinde her türlü iklim koşulunda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca renk alternatifi de geniş tutulduğundan dolayı dekoratif bir çözüme de dönüştürülmektedir.

En Şık Kompozit Panel Modelleri

İç mekân çoğaltılmasında ve bölümlenmesinde PVC asma tavan paneli dediğimiz kaplama çözümleri kullanılmaktadır. Özellikle asma tavan üretiminde PVC panelin pratikliği ve dekoratif görünümü ön plana çıkmaktadır.

Kompozit panel modelleri içerisinde yer alan çiçekli olan PVC kompozit panel hastanelerde ofislerde ve işyerlerinde muhteşem bir görünüm ortaya çıkartmaktadır.

Tavan kısmında rengârenk dokusu ile beraber dikkat çeken bir görünüm oluştururken altına yerleştirilecek olan LED paneller ile beraber ışıklandırma gibi opsiyonları da bünyesinde taşımaktadır. İmalatı ve montajı son derece pratik olan kompozit paneller içerisinde bulut figürlü olan dikkat çekmektedir.

Özellikle hastane odalarında, evlerdeki çocuk odalarında muhteşem bir görünüm ortaya çıkartılması için arkasına gelecek olan aydınlatma çözümleriyle beraber dekoratif görüntü oluşturmaktadır. Restoran, kafeterya gibi işletmelerde hijyen standartlarının korunabilmesi için genellikle halka kompozit panel kullanılmaktadır. İç içe geçen renkli halkalar ile beraber şık tasarım ön plana alınmaktadır. Bu şekilde üretilmiş olan pvc panellerde ölçü standartları 59,5 cm x 59,5 cm olarak belirlenmiştir. Bu yönüyle beraber en küçük yapılardan daha büyük iç mekânlara kadar her türlü ortamda kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Ayrıca daha doğal görünüm arzulayanlar için pvc panel modelleri içerisinde kare taş kompozit panel dikkat çeken görünümüyle ön planda durmaktadır.

Asma tavan için bu panellerden satın aldığınızda asma tavan malzemeleri ihtiyacınız olacağından dolayı konumuza göz atmanızı öneririz.